Kosze do napędów PPG

Oferowane przez nas kosze wykonujemy w całości od podstaw, z wysokiej jakości materiałów, oraz co najważniejsze przy wykorzystaniu nowoczesnych i profesjonalnych urządzeń.

Materiały, z których wykonane są kosze to głównie aluminium ok 98%, tecamid, polipropylen,
dzięki zastosowaniu tego typu materiałów kosze są lekkie, a zarazem wytrzymałe.

Proces produkcji kosza zaczyna się od gięcia na zimno poszczególnych elementów, kolejnym etapem jest montaż przygotowanych wcześniej części w specjalnej ramie montażowej, w której odbywa się spawanie kosza, stosowanie ramy spawalniczej w procesie produkcji daje na gwarancje, że wszystko będzie na swoim miejscu i  że zachowane zostaną wszystkie oczekiwane wymiary. Podczas procesu spawania wykorzystujemy profesjonalne urządzenie TIG marki ESAB, a cały proces odbywa się w osłonie gazu ARGON klasy 5.0, dzięki czemu otrzymujemy spoinę wysokiej jakości. Kolejnym z etapów produkcji jest wiercenie otworów pod oplot, zabezpieczenia wypór oraz otwory montażowe silnika i zbiornika paliwa, po czym kosz trafia do komory proszkowej gdzie otrzymuje wybrany przez klienta kolor. Ostatnim etapem jest: montaż poliamidowych kołków łączących poszczególne elementy kosza, wykonania oplotu ochronnego oraz końcowa kontrola jakości.


Obecnie oferujemy w sprzedaży trzy wersje kosza

GK01
Jest podstawową wersją jednoringowego kosza ochronnego

GK02
Wersja rozszerzona  modelu GK01, posiada dodatkowe wzmocnienia ringu (widoczne na fotografii czerwonego kosza)

GK03
Wersja rozszerzona modelu GK01 o dodanie drugiego ringu ochronnego

Możliwe jest również zamówienie kosza w wersji
GK00 Indywidual

Wszystkie z powyższych wersji są polakierowane proszkowo, posiadają oplot ochronny, rzepy, kołki poliamidowe oraz gniazda wypór.

Wystarczy zamontować silnik, zbiornik paliwa i uprząż.Klient ma możliwość wyboru

-modelu kosza
-koloru kosza
-typ zbiornika paliwa do którego będzie przystosowany kosz
-rodzaj podwieszenia
-oraz tego to pod jaki silnik ma być dany kosz


Oraz w wersji indywidual klient sam decyduje o tym jak dany kosz ma wyglądać, przez dostarczenie nam rysunków bądź fotografi.

Ceny:

GK01 -750PLN

GK02 -850PLN

GK03 -950PLN

GK00 Indywidual Cena do uzgodnienia

Wszystkie podane ceny są cenami brutto i zawierają 23% podatek VATCena dotyczy gotowego polakierowanego kosza wraz z oplotem, istnieje możliwość dokupienia zbiornika paliwa, wypór oraz uprzęży, elementy te nie są zawarte w cenie kosza.

Copyright GekonPPG.pl wszelkie materiały zawarte na stronie są własnością firmy GEKON kopiowanie bez zgody autora zabronione.
Składanie zamówienia jest możliwe wyłącznie po przeczytaniu i akceptacji  Regulaminu w przypadku braku jego akceptacji prosimy o nieskładanie zamówień 

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0