Manetki PPG


W naszej ofercie znajdą państwo manetki do napędów ppg.
                          
                    

                      Manetki cechuje:

-Wykonane z aluminium-Wykończenie z naturalnej skóry
-Wygodny w użyciu tempomat
-Bezstopniowa regulacja paska
-Dostępne w wersji na prawa/lewą rękę
-Możliwość zamówienia manetki 2 przyciskowej
-Szeroka gama kolorystyczna
-Manetki gotowe do użytkowania


Sprzedawany komplet stanowi manetka gazu wraz z wyłącznikiem zapłonu, blokadą oraz linka i przewodem. Wersja, podstawowa nie posiada dodatkowego przycisku do elektrostartera. Ciekawym rozwiązaniem  jest rękojeść wykonana ze skóry naturalnej (szyta ręcznie). jest to bardzo wygodne a przy tym jednocześnie bardzo efektowne rozwiązanie. Poza walorami estetycznymi, skóra naturalna jest niezwykle miła w dotyku i nawet po kilku godzinnym ściskaniu rękojeści, nie występuje pocenie się dłoni.

Manetka jest bardzo lekka jak na dość skomplikowaną konstrukcję – komplet waży około 290 gram, zaś bez linki gazu – około 180-200 gram.

Blokada gazu działa liniowo i lekko. Nie występuje tutaj efekt  żadnych zacięć podczas pracy blokady. Dźwignia blokady jest praktyczna i poręczna. Grubość oraz długość uchwytu sprawia, że rękojeść bardzo pewnie leży w dłoni zaś dźwignia gazu, poprzez dobre wyprofilowanie, daje pewność chwytu podczas lotu, co zapewnia wygodę i komfort podczas użytkowania,

                                    CENA:

-Manetka goła bez linki i przewodu 130zł
-Manetka kompletna 179zł

Copyright GekonPPG.pl wszelkie materiały zawarte na stronie są własnością firmy GEKON kopiowanie bez zgody autora zabronione.
Składanie zamówienia jest możliwe wyłącznie po przeczytaniu i akceptacji  Regulaminu w przypadku braku jego akceptacji prosimy o nieskładanie zamówień 

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0