Platforma do transportu napędu PPG

Kolejną nowością na rok 2017 jaką wprowadziliśmy do seryjnej produkcji są platformy do transportu napędów PPG
Zastosowanie tego typu rozwiązania zapewnia wiele zalet takich jak np: Szybkość przygotowania napędu do transportu, brak konieczności demontażu kosza a co najważniejsze można przewozić napęd z pełnym zbiornikiem paliwa, co nie jest najlepszym rozwiązaniem podczas przewozu napędu w bagażniku pojazdu.

Platforma została skonstruowana w taki sposób by możliwy był montaż praktycznie każdego napędu ppg, wyjątkiem są napędy z korpusem kompozytowym. Dzięki zastosowaniu naszego systemu mocowania napędów, mamy bezstopniowy zakres regulacji wszystkich uchwytów zarówno w osi X iak i osi Y ponadto każdy z 4 uchwytów obraca się o pełne 360*, dodatkowym zabezpieczeniem dla ramy napędu są 2 teleskopowe słupki które mają za zadanie zapobiec uszkodzeniom ramy napędu podczas jazdy po nierównym terenie  oraz odkształceniom przy znacznych prędkościach.

Dostępne są 3 opcje
A- platforma bez oświetlenia
B- Platforma z oświetleniem żarówkowym
C- Platforma z oświetleniem LED

Każda z wersji posiada ramkę do tablicy rejestracyjnej.

W przypadku wyboru wersji z oświetleniem należy podać typ gniazda przyczepy jaki posiadamy w pojeździe ( chodzi o ilość pinów )


CENA :
Wersja A- 650 PLN
Wersja B- 750 PLN
Wersja C- 850 PLN

Copyright GekonPPG.pl wszelkie materiały zawarte na stronie są własnością firmy GEKON kopiowanie bez zgody autora zabronione.
Składanie zamówienia jest możliwe wyłącznie po przeczytaniu i akceptacji  Regulaminu w przypadku braku jego akceptacji prosimy o nieskładanie zamówień 

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0