Wykonujemy profesjonalną usługę regeneracji gaźników WABRONa czym polega regeneracja gaźnika Walbro

Proces regeneracji zaczynamy od sprawdzenia parametrów gaźnika ( ciśnienia i przepustowość )
Kolejnym etapem jest rozebranie gażnika na najdrobniejsze elementy, po czym przystępujemy do wstępnego ręcznego czyszczenia.
Następnie rozmontowany gażnik i jego części trafiają do przemysłowej myjni ultradźwiękowej gdzie odbywają 30 minutową kąpiel w temperaturze 80*, dzięki czemu mamy pewność że wszystkie kanały zostaną dokładnie wyczyszczone.
Po kąpieli przychodzi czas na osuszanie przy pomocy sprężonego powietrza, po czym gaźnik otrzymuje komplet nowych wnętrzności (uszczelki, membrany, sitka, zawór iglicowy wraz z ośką i dźwignią, oraz wrazie konieczności sprężynke regulacyjną)
Ostatnim etapem jest sprawdzenie poprawności działania gaźnika, wyregulowanie ciśnienia jego pracy i wysyłka do klienta.Gaźniki w celu regeneracji należy dostarczyć osobiście bądź kurierem/pocztą

Czas realizacji usługi wynosi 1-3 dni w zależności od tego ile aktualnie gaźników czeka na regeneracje

Regeneracja wykonywana tylko i wyłącznie na oryginalnych częściach WALBRO

Uwaga po regeneracji gaźnika należy wymienić fitr paliwa by zapewnić długotrwałą prace gaźnika ( zalecane co 100 godzin )

Koszt pełnej regeneracji 120 PLN

Copyright GekonPPG.pl wszelkie materiały zawarte na stronie są własnością firmy GEKON kopiowanie bez zgody autora zabronione.
Składanie zamówienia jest możliwe wyłącznie po przeczytaniu i akceptacji  Regulaminu w przypadku braku jego akceptacji prosimy o nieskładanie zamówień 

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0